Heren,
Mijn tijd in Engeland tot toe is mij zeer goed bevallen! Zo goed zelfs dat ik af en toe moeite heb met ’t typen van dit bericht, omdat ik echt moet nadenken over sommige Nederlandse woorden. Ook als ik praat moet weer redelijk goed nadenken “F**k, why can’t I recall that word!”.
Maar ja, wat verwacht je als je langer dan 2 maanden alleen maar Engels praat.
Over de opleiding, die bevalt me ook uitstekend. Voor degenen die mijn laatste video hebben gezien (beeldmateriaal van mijn school), ik zit niet meer op de L2. Na 2 maanden les hebben ze besloten mij naar ’t hoogste niveau over te plaatsen, de L3. Omdat ik “too good” was voor de L2.
Ik liep veel werkstukken voor op ’t schema, op een bepaald moment zeiden ze zelfs “Go play, do whatever you want.”
Dus nu zit er lekker wat meer uitdaging in.
Helaas mag ik vrijwel niks vrijgeven over de werkstukken die ik moet maken, omdat het eigendom is van de school. Maar aan de positievere kant, 1 op 1 zo gezegd, mag ik alles vertellen wat ik daar gehad heb. Het is puur van belang dat er geen lesmateriaal gratis gepubliceerd wordt.
Dat kan ik nog wel begrijpen.
Ook zal ik ergens in het jaar op mijn school les gaan geven (helaas niet betaald :P). Ze kennen blijkbaar mijn video’s (ik vermoed dat de andere studenten dat doorgeven hebben, want ik werd door best een groot deel van de nieuwe en oudere studenten herkend) en zagen het wel zitten als ik eens een klas overnam. (Excuus om thee te slurpen denk ik.)
Het lijkt hun wel een goede ervaring en ik zie het zeker wel zitten. Betaald of niet: mooie ervaring.
Later vertel ik wel meer over het hoe en wat er gebeurt, voor zover ik mag.
Joe